Inżynieria i Gospodarka Wodna

2011

Ogłoszenie

Zapraszam do rejestracji studentów I roku kierunku Inżynieria i Gospodarka Wodna na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

#1 2011-09-29 19:15:49

lodziiaaa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-29
Posty: 1
Punktów :   

Integracja i fartuchy

słuchajcie ludzie kochani!
jak wiecie krązyła dzis po wykładzie z matmy lista na temat fartuszków to pani trąby jerychońskiej. napisały tam nasze kolezanki ze na ul.salzyńskiego są nowe i uzywane fartuszki wiec moze być tanio, i tez zostala zamieszczona na tej zacnej karteczce taka informacja, ze na ul. piastowskiej za max 25zł. wiec zrobimy tak. mamy jutro przerwę godzinną i w tej przerwie sie wybiorę na salzynskiego. kto chce, moze jechac ze mna, ew powierzyc mi kase i kupię. ale lepiej jakbysmy pojechali razem;)) tak mi sie wydaje. pozatym co do integracji piątkowej- muszę was przeprosic, ale pospieszylam sie za bardzo, bo okazalo sie ze pracuje od 15. wiec za przeproszeniem chujnia. ) i przepraszam za nieobecnosc. slyszalam tez ze niktorym tez nie pasuje, bo wracają do domów.
proponuję zatem zebrac sie na bank, jak jedno ciało 6 pazdziernika pod alibi i tam sie megazintegrowac, jak nalezy. bardzo bym chciała zeby to się udało, a Wy? piszcie co o tym myslicie, czekam na odpowiedzi z zapartym tchem! ) pozdrawiam;) i do jutra.
Laura wasza.

Offline

 

#2 2011-10-01 13:32:42

tomekk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Integracja i fartuchy

Ja bym proponował jeszcze przed imprezą w Alibi iść na wyspę słodową .. : )

Offline

 

#3 2011-10-01 14:12:07

 Magda K.

Gr. 2

Zarejestrowany: 2011-09-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Integracja i fartuchy

Wyspa Słodowa przed otrzęsinami w Alibi.... popieram

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.brzydula.pun.pl www.forum-gwiezdne-wojny.pun.pl www.one-piecepbf.pun.pl www.tibiatower.pun.pl www.kingsajzforum.pun.pl